Toggle navigation
Al meu
Inregistrare
Conectare
Limba
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Acasa
General
Despre
Reguli
Organizare
Contributii
Utilizatori
Trecere in revista
Clasament
1000 BIGS
Harta
Clasament
ZONE 1 - TARILE NORDICE
ZONE 2 - INSULELE BRITANICE
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - GERMANIA
ZONE 5 - FRANTA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ELVETIA
ZONE 8 - AUSTRIA
ZONE 9 - ITALIA
ZONE 10 - TARILE ESTICE
ZONE + ZONA SPECIALA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Competitii paralele
Nasi
TGV
General
NATaCHAs competitii nationale
General
XL
Franta
Italia
Spania
L
Regatul Unit
Germania
Austria
Portugalia
Elveţia
M
Cehia
Romania
Croația
Serbia
Irlanda
Islanda
Bosnia
Belgia
Slovacia
S
Muntenegru
Ungaria
Slovenia
macedonia de Nord
Albania
Lituania
Moldova
Kosovo
Olanda
Luxemburg
Cipru
XS
Andora
Liechtenstein
Malta
San Marino
Material
Haine
Trofee
Reviste
Actibilde
Relatii
Intalniri
Presa
Forum
Dorit
Links
Users
Nr
Name
1
HILSON Daniel
24
2
VERLAET Johan
6
3
VAN HECKE Marnix
6
4
NIMMEGEERS Stefaan
6
5
MICHIELS Ludo
6
6
MAYEUR Etienne
6
7
LUCAS Eric
6
8
KIESEKOMS Danny
6
9
JACQUEMIN Dominique
6
10
JACQUEMIN Alain
6
11
GIELEN Walter
6
12
FROGNEUX Bernard
6
13
DEWEZ Rudy
6
14
DEDEURWAERDERE Luc
6
15
ALLEMEERSCH Kris
6
16
VANDENBUSSCHE Tom
5
17
UYLENBROECK Kris
5
18
PARTHOENS Jean
5
19
HOEFKENS Jan
5
20
GOBERT Daniel
5
21
FRANCK Jacques (+)
5
22
WYNS Stefan
4
23
VAN DAMME Thomas
4
24
STULENS Ward
4
25
GEENENS Germain (+)
4
26
VANSTIPHOUT Dominique
3
27
VANDEWALLE Pierre
3
28
VAN HULLE Jürgen
3
29
VAN DE WOUWER Kurt
3
30
MATTE Jean-Luc
3
31
KAISEN Olivier
3
32
JACQUEMIN Julien
3
33
GOFFINET Michel
3
34
FARAZIJN Peter
3
35
DESENDER Marc
3
36
DEMAESSCHALCK Patrick
3
37
COGGE Marc
3
38
BAJOREK Michel
3
39
YASSE Fernand
2
40
UYLENBROECK Robin
2
41
PIRET Véronique
2
42
LEROY Henk
2
43
LEFEBVRE Barry
2
44
LALOUX Michel (+)
2
45
JACQUEMIN Renaud
2
46
GOUWKENS Marc
2
47
GOFFINET Michel
2
48
ETIENNE Stef
2
49
DE RUYCK Wouter
2
50
CORNET Bernadette
2
51
WILLEM Luc
1
52
TALLOEN Esteban
1
53
SINET Etienne
1
54
SCHILLEWAERT Pierre
1
55
MATTHYSEN Sam
1
56
MARIST Serge
1
57
LEROY Fons
1
58
KIESEKOMS Marc
1
59
HOLDERBEKE Marc
1
60
GILSON Philippe
1
61
GILSON Paul
1
62
FAIRON Pierre-Yves
1
63
DEWULF Geert
1
64
DESGAIN Gaetan
1
65
DE WALEFFE Vincent
1
66
DE MITS Eddy
1
67
DAUWE Jan
1
68
BUYSE Griet
1
69
BEUDIN Patrick
1
HARTA