Toggle navigation
Moj BIG
Registriraj se
Prijavi se
Jezik
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Početna
Općenito
O nama
Pravila
Organizacija
Doprinosi
Korisnici
Pregled
Poredak
1000 BIGS
Karta
Poredak
ZONE 1 - NORDIJSKE ZEMLJE
ZONE 2 - BRITANSKI OTOCI
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - NJEMAčKA
ZONE 5 - FRANCUSKA
ZONE 6 - ŠPANJOLSKA & PORTUGAL
ZONE 7 - ŠVICARSKA
ZONE 8 - AUSTRIJA
ZONE 9 - ITALIJA
ZONE 10 - ISTOčNE ZEMLJE
ZONE + POSEBNA ZONA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Ironbigs
Općenito
TGV
Općenito
NATaCHAs (nacionalni izazovi)
Općenito
XL
Francuska
Italija
Španjolska
L
Ujedinjeno Kraljevstvo
Njemačka
Austrija
Portugal
Švicarska
M
Češka
Rumunjska
Hrvatska
Srbija
Irska
Island
Bosna
Belgija
Slovačka
S
Crna Gora
Mađarska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Albanija
Litva
Moldova
Kosovo
Nizozemska
Luksemburg
Cipar
XS
Andora
Lihtenštajn
Malta
San Marino
Materijali
Odjeća
Medalje
Pregled
Naljepnice
Odnosi
Sastanci
Tisak
Forum
Traži se
Linkovi
Users
Nr
Name
1
HILSON Daniel
24
2
VERLAET Johan
6
3
VAN HECKE Marnix
6
4
NIMMEGEERS Stefaan
6
5
MICHIELS Ludo
6
6
MAYEUR Etienne
6
7
LUCAS Eric
6
8
KIESEKOMS Danny
6
9
JACQUEMIN Dominique
6
10
JACQUEMIN Alain
6
11
GIELEN Walter
6
12
FROGNEUX Bernard
6
13
DEWEZ Rudy
6
14
DEDEURWAERDERE Luc
6
15
ALLEMEERSCH Kris
6
16
VANDENBUSSCHE Tom
5
17
UYLENBROECK Kris
5
18
PARTHOENS Jean
5
19
HOEFKENS Jan
5
20
GOBERT Daniel
5
21
FRANCK Jacques (+)
5
22
WYNS Stefan
4
23
VAN DAMME Thomas
4
24
STULENS Ward
4
25
GEENENS Germain (+)
4
26
VANSTIPHOUT Dominique
3
27
VANDEWALLE Pierre
3
28
VAN HULLE Jürgen
3
29
VAN DE WOUWER Kurt
3
30
MATTE Jean-Luc
3
31
KAISEN Olivier
3
32
JACQUEMIN Julien
3
33
GOFFINET Michel
3
34
FARAZIJN Peter
3
35
DESENDER Marc
3
36
DEMAESSCHALCK Patrick
3
37
COGGE Marc
3
38
BAJOREK Michel
3
39
YASSE Fernand
2
40
UYLENBROECK Robin
2
41
PIRET Véronique
2
42
LEROY Henk
2
43
LEFEBVRE Barry
2
44
LALOUX Michel (+)
2
45
JACQUEMIN Renaud
2
46
GOUWKENS Marc
2
47
GOFFINET Michel
2
48
ETIENNE Stef
2
49
DE RUYCK Wouter
2
50
CORNET Bernadette
2
51
WILLEM Luc
1
52
TALLOEN Esteban
1
53
SINET Etienne
1
54
SCHILLEWAERT Pierre
1
55
MATTHYSEN Sam
1
56
MARIST Serge
1
57
LEROY Fons
1
58
KIESEKOMS Marc
1
59
HOLDERBEKE Marc
1
60
GILSON Philippe
1
61
GILSON Paul
1
62
FAIRON Pierre-Yves
1
63
DEWULF Geert
1
64
DESGAIN Gaetan
1
65
DE WALEFFE Vincent
1
66
DE MITS Eddy
1
67
DAUWE Jan
1
68
BUYSE Griet
1
69
BEUDIN Patrick
1
KARTA