Toggle navigation
Al meu
Inregistrare
Conectare
Limba
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Acasa
General
Despre
Reguli
Organizare
Contributii
Utilizatori
Trecere in revista
Clasament
1000 BIGS
Harta
Clasament
ZONE 1 - TARILE NORDICE
ZONE 2 - INSULELE BRITANICE
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - GERMANIA
ZONE 5 - FRANTA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ELVETIA
ZONE 8 - AUSTRIA
ZONE 9 - ITALIA
ZONE 10 - TARILE ESTICE
ZONE + ZONA SPECIALA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Competitii paralele
Nasi
TGV
General
NATaCHAs competitii nationale
General
XL
Franta
Italia
Spania
L
Regatul Unit
Germania
Austria
Portugalia
Elveţia
M
Cehia
Romania
Croația
Serbia
Irlanda
Islanda
Bosnia
Belgia
Slovacia
S
Muntenegru
Ungaria
Slovenia
macedonia de Nord
Albania
Lituania
Moldova
Kosovo
Olanda
Luxemburg
Cipru
XS
Andora
Liechtenstein
Malta
San Marino
Material
Haine
Trofee
Reviste
Actibilde
Relatii
Intalniri
Presa
Forum
Dorit
Links
Users
Nr
Name
1
TAYLOR Martin
hF
27
2
SPEED Kevin
hF
23
3
RAMSAY John
9
4
WEYTMANS Christiaan
3
5
VIGH Szabolcs
3
6
VERLAET Johan
3
7
VANSTIPHOUT Dominique
3
8
VAN ELS Wim
3
9
TORELLI Cecilia
3
10
TOLBOOM Michiel
3
11
THOMAS Pete
3
12
SZILAGYI Andras
3
13
SPINA Luigi
3
14
SOMMER-Brenner Claudia
3
15
SEGUY Marc
3
16
SCHOOT Hugo
3
17
SCHNEIDER Irene
3
18
RAFOLS Frederic (+)
3
19
PAL Gabor
3
20
PADILLA Sergio
3
21
OOSTRA Ard
3
22
ODENA TORRENT Xavier
3
23
NOTTEN Peter
3
24
NOTTEN Jean-Pierre
3
25
MORALES GARCIA Angel
3
26
MONTEFUSCO Claudio
3
27
MAYEUR Etienne
3
28
MATTE Jean-Luc
3
29
LUCAS Eric
3
30
LINNERT Heiko
3
31
KARBAUSKIENE Lina
3
32
JOYA, Xavier
3
33
JANSEN Axel
3
34
JACQUEMIN Julien
3
35
JACQUEMIN Dominique
3
36
JACQUEMIN Alain
3
37
FROGNEUX Bernard
3
38
ESCUER MESTRES Nuria
3
39
DEMAESSCHALCK Patrick
3
40
COSIALS Xavier
3
41
BRIOLLET Daniel
3
42
BRENNER Karl
3
43
BLONK Patrick
3
44
BERASATEGUI Ruben
3
45
VOOGT Frans
2
46
STOFFELS Joost
2
47
SKOOL Kold
2
48
REPETTI M A U R O
2
49
PETTICAN Andrew
2
50
MAZON DEL CAMPO Carlos
2
51
LENSTRA Klaas
2
52
JOHN Achim
2
53
JACQUEMIN Gilles
2
54
DE GROOT Johan
2
55
DAVIS Duncan
2
56
CLARKE Patrick
2
57
CALLEBAUT Mathias
2
58
BROWN Stewart
2
59
BOKHORST Jantine
2
60
BAAS Peter
2
61
WEISS Niels
1
62
WEIR William
1
63
WEILER Hendrik
1
64
VERMEULEN Filip
1
65
VAN HECKE Marnix
1
66
TOPPING John
1
67
TIGGELOVEN Pim
1
68
TER HEDDE Maxim
1
69
STANSMORE Michael
1
70
SIMMONS Gavin
1
71
SEAMAN David
1
72
ROUW Daniël
1
73
ROBERTSON Keith
1
74
RIDDER John
1
75
RICHARD Bernard
1
76
QUIRIJNS Rene
1
77
NEVILLE Graham
1
78
NELSON Allan
1
79
McKEE William
1
80
MOODY Arthur
1
81
MOEYAERT Bert
1
82
METTROP Ivan
1
83
MAYEUR Raymond(+)
1
84
MANK Rolf
1
85
LINDSAY David
1
86
KOOL Martin
1
87
JARVIS Nick
1
88
HYNES Durrin
1
89
HUURDEMAN Walrick
1
90
HANSEN Rob
1
91
HALY Simon
1
92
GUZZINATI Marco
1
93
GROOT Heleen
1
94
GOOS Tom
1
95
FRAGA David
1
96
DUBBLAUST Dorian
1
97
DITESCU Razvan
1
98
DEPOORTERE Griet
1
99
DELEU Krist
1
100
DELEU Joren
1
101
DE VRENG Arno
1
102
DE JONGE Jelle
1
103
COGGE Marc
1
104
CLEMENTS Edwin (+)
1
105
CANDAU François
1
106
CAMERON Gary
1
107
BOON Ralf
1
108
BLAIR James
1
109
BITTLE Alan
1
110
BERNARD Brian
1
111
BEEKMAN Aart
1
112
BEAUJOIN Daniel
1
113
AUST Dorian
1
114
ALLEN Dave
1
115
ALLEN Dave
1
HARTA