Toggle navigation
Al meu
Inregistrare
Conectare
Limba
Czech
German
Danish
English
Spanish
French
Croatian
Hungarian
Italian
Dutch
polish
Portuguese
Romanian
Slovak
Slovene
Swedish
Acasa
General
Despre
Reguli
Organizare
Contributii
Utilizatori
Trecere in revista
Clasament
1000 BIGS
Harta
Clasament
ZONE 1 - TARILE NORDICE
ZONE 2 - INSULELE BRITANICE
ZONE 3 - BENELUX
ZONE 4 - GERMANIA
ZONE 5 - FRANTA
ZONE 6 - IBERIA
ZONE 7 - ELVETIA
ZONE 8 - AUSTRIA
ZONE 9 - ITALIA
ZONE 10 - TARILE ESTICE
ZONE + ZONA SPECIALA
Superbig
Continents
Eurobig
Zone + 1
Zone + 2
Zone + 3
Zone + 4
Zone + 5
Zone + 6
Natachas,...
Competitii paralele
Nasi
TGV
General
NATaCHAs competitii nationale
General
XL
Franta
Italia
Spania
L
Regatul Unit
Germania
Austria
Portugalia
Elveţia
M
Cehia
Romania
Croația
Serbia
Irlanda
Islanda
Bosnia
Belgia
Slovacia
S
Muntenegru
Ungaria
Slovenia
macedonia de Nord
Albania
Lituania
Moldova
Kosovo
Olanda
Luxemburg
Cipru
XS
Andora
Liechtenstein
Malta
San Marino
Material
Haine
Trofee
Reviste
Actibilde
Relatii
Intalniri
Presa
Forum
Dorit
Links
Users
Nr
Name
1
LINNERT Heiko
F
15
2
JOHN Achim
F
15
3
SOMMER-Brenner Claudia
hF
13
4
BRENNER Karl
hF
13
5
JANSEN Axel
hF
11
6
WEISS Nathan
3
7
VON HEYDEBRECK Anja
2
8
SCHWOON Stefan
2
9
BUSCHMANN Dirk
2
10
van AMEIJDEN Richard
1
11
WEYTMANS Christiaan
1
12
WEIJTMANS Hans
1
13
VERLAET Johan
1
14
VANSTIPHOUT Dominique
1
15
VANOVERBEKE Joel
1
16
VAN SCHAIK Ronald
1
17
VAN RIEK Maurice
1
18
VAN GERWEN Anton
1
19
VAN ELS Wim
1
20
VAN DER SLUIJS Herman
1
21
VAN DER AART Joris
1
22
TOLBOOM Michiel
1
23
TIMMERMANS Wil
1
24
TIMMERMANS John
1
25
TAYLOR Martin
1
26
SZILVAGYI Péter
1
27
SZILAGYI Andras
1
28
SZABO Peter
1
29
SPINA Luigi
1
30
SPEED Kevin
1
31
SEGUY Marc
1
32
SCHUYER Roland
1
33
SCHOOT Hugo
1
34
SCHNEIDER Irene
1
35
SCHILLEMANS Coen
1
36
SASIK Rastislav
1
37
RINGELENBERG Martin
1
38
REDDER Klaas
1
39
RECKHAUS Juergen(+)
1
40
RAFOLS Frederic (+)
1
41
PRANGER Steven
1
42
PIRET Véronique
1
43
PEETERS Marc
1
44
PARTHOENS Jean
1
45
PAL Gabor
1
46
OTEMAN Luc
1
47
OPOLECKY Hynek
1
48
OOSTRA Ard
1
49
OLDEMAN Gerrit-Rudolf
1
50
OFFERMANS Martien
1
51
NOTTEN Peter
1
52
NOTTEN Max
1
53
NOTTEN Jean-Pierre
1
54
NOOTENBOOM Louis
1
55
MENARD Michel
1
56
MEIJERING Gerard
1
57
MAYEUR Etienne
1
58
MARTINS Juris
1
59
MANTE Alex
1
60
LUCAS Eric
1
61
LOS Bart
1
62
LINNERT Finn
1
63
LE CONTE Jos
1
64
KREICSI Gabor
1
65
KRAGTEN Ubald
1
66
KORST Jan
1
67
KOOL Martin
1
68
KOEDIJKER Hans
1
69
KIESEKOMS Danny
1
70
KARBAUSKIENE Lina
1
71
JANSSEN Richard
1
72
JANSEN Vivian
1
73
JANSEN Michael
1
74
JACQUEMIN Odile
1
75
JACQUEMIN Gilles
1
76
JACQUEMIN Dominique
1
77
JACQUEMIN Alain
1
78
HUL Philip
1
79
HOPPE Ulla
1
80
HOIBOOM Stefan
1
81
HISLP Pavel
1
82
HILSON Daniel
1
83
HERMES Benno
1
84
HANNIG Christian
1
85
GROSS Marcel
1
86
GROOT Heleen
1
87
GOBERT Daniel
1
88
GEYSEN Erik
1
89
FÓNAGY Géza
1
90
FULKA Michal
1
91
FEHLING Wolfgang
1
92
ESCUER MESTRES Nuria
1
93
ERIKSSON Åsa
1
94
ECKERT Walter
1
95
DONDERS Patricia
1
96
DEWEZ Rudy
1
97
DENYS Brecht
1
98
DEMAESSCHALCK Patrick
1
99
DEKKERS Helmuth
1
100
DE GROOT Johan
1
101
DAMEN Gerd
1
102
COULON Daniel
1
103
CIJSOUW Jakob
1
104
BUURMAN Henk
1
105
BRUGMAN, Meindert
1
106
BRIOLLET Daniel
1
107
BOSDIJK Rob
1
108
BLONK Patrick
1
109
BEEKMAN Aart
1
110
ANDELT Radek
1
111
ALT Dirk
1
112
ALLEMEERSCH Kris
1
113
AARD Miki
1
HARTA